Haber

AK Parti’nin istifasının ardından yeni il başkanı belli oldu.

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’nın milletvekili aday adayı olarak görevinden ayrılmasının ardından İl Başkanlığına Mete Bahadır Yılmaz getirildi.

AK Parti Giresun İl Başkanı olarak atanan Mete Bahadır Yılmaz, kendisine duyulan güvenden dolayı başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere tüm AK Parti ailesine teşekkür etti.

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kamu hizmeti davasında AK Parti Giresun İl Başkanlığı’nın hizmet bayrağını devraldık. ülkemizin ve milletimizin hizmet bayrağını devralmış bulunuyoruz.Emekleri için teşkilatımızın her bir üyesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet mekanları cennet olsun. Rabbim, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde çıktığımız hizmet yolculuğunda teşkilatımızla birlikte sizlere ilimiz, bölgemiz, ülkemiz, milletimiz ve devletimiz için daha güzel hizmetler sunacağız.

-Seçim çalışmaları başladı

Göreve gelir gelmez ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla 2023 seçimleri için çalışmalara başladıklarını belirten Yılmaz, “2023 seçimleri için ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla çalışmalara başladık. Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan Kaybedecek bir dakikamız bile yok Cumhur İttifakı olarak tüm teşkilatlarımızla birlikte 2023 seçimlerinden çıkmak için var gücümüzle meydanlarda olmaya devam edeceğiz. temiz bir alın ile. Kapıyı çalmayacağız, elimizi sıkmayacağız, derdine çare bulamadığımız vatandaş kalmayana kadar gece gündüz çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. – GİRESUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu