Yaşam

Dyson’dan Ultra Gelişmiş Saç Kurutma Makinesi: Supersonic r

Tüketici elektroniği dünyasında kendini kanıtlamış lider markalardan biri. Dyson düzenlediği etkinlikle “Supersonic r” adını verdiği yeni saç kurutma makinesini duyurdu. Profesyoneller için tasarlanan ürün, özellikleriyle dikkat çekecek gibi görünüyor. Ama Dyson süpersonik rSaç kurutma makinesinin fiyatı biraz yüksek.

Bugün prestijiyle başlıyor New York Moda Haftası’nasaç kurutma makinesi paralel olarak duyuruldu, 325 gram Ağırlık değeri ile hareket kabiliyeti açısından ideal bir üründür. Ayrıca 2016 yılında tanıtılan Supersonic’ten yüzde 30 daha küçük olan makine, bu özelliği sayesinde kuaför salonlarında da kullanılabiliyor. vazgeçilmez olacak.

Dyson Supersonic r ile tanışın

Piyasadaki saç kurutma makineleri genel olarak ısıtma bobinlerine sahiptir. Cihazın içine bakarsanız bunu da görebilirsiniz. Cihazı etkinleştirerek ısı bobinleri Devreye giriyor ve ısı yaratıyor. Makinenin fan özelliği de bu bataryaların ortasından geçen havayı ısıtır. Bu sayede sıcak hava üflenir. Dyson Supersonic r için farklı bir tasarım tercih edildi. Bunun nedeni ısı yayılımının her yerde eşit olarakyapılmasını sağlamaktı.

Supersonic r, kuaför operatörleri için özel olarak tasarlanmış, hatta düğme düzenleri özel dizayn edildi . Soğutma mekanizmasını devreye almak isteyen kuaför, tetik benzeri bir yapı kullanacaktır. Ayrıca cihaz fazla oynamadan , hız ve sıcaklık ayarlanabilir. Dyson, bunun kuaförlerin daha rahat çalışabilmesi için yapıldığını söyledi.

Dyson tarafından yapılan açıklamada Supersonic r’nin Mart 2024’te piyasaya sürüleceği belirtildi. Cihazı satın almak isteyenler için 569,99$ Ödemek zorunda kalacaklar. Eserin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu