Haber

NTV’de medya gündemine oturan ayrılık! “Bugün değilse ne zaman” dedi ve…

NTV ekranlarına yaprak düşmesi ve bir isim daha yolları ayırıyor NTV kanalında 10 yılı aşkın süredir spikerlik yapan Melda Yücel Kocaalp için yolun sonu yaklaştı.

Profesyonel kariyerinde köşe yazarlığı, muhabirlik, sunuculuk ve ekonomi yöneticiliği yapan Melda Yücel Kocaalp, ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Takvim Gazetesi ile kariyerine ilk adımı atan Melda Yücel Kocaalp, EYT ile emekliliğini takipçilerine şu sözlerle duyurdu:

“NTV’ye veda vakti geldi. Sürpriz olduğunu biliyorum. EYT ile emekli oluyorum. Ne zaman dedim, bugün değilse de. Hayat böyle değil mi. Bugün en son içinden geçtiğim gün.” 14 yıldır içinden geçtiğim o kapıdan CNBC-E ile adımımı attım sevgili Doğuş ailesine 14 yılda tüm aklımla, kalbimle, bilgimle, aidiyetimle Doğuşlu oldum ve bütün varlığımı adadım. Tecrübe.Güler yüzümle sorgulamadan ama sorgusuz sualsiz.Çok şey öğrendim çok değerli isimlerle çalıştım nice dostluklar edindim.Bundan sonra bu bir son değil başlangıç ​​Herkesin haberden arkadaşlarıma anlattım. bana bir veda pastası ile sürpriz yapmak için merkez. Tüm emeklerimizin karşılığını bulsun. Her zaman iyi haberler. Yolumuz açık olsun. Yeni keşiflere.”haberdikili.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu