Teknoloji

THQ Nordic, Gothic Classic’in Switch Konsoluna Geldiğini Duyurdu

 
THQ Nordic, Gothic Classic’in Switch konsoluna geleceğini duyurdu. Oyunun bu sürümü herhangi bir remaster veya remake geliştirmesi içermez, doğrudan orijinal Gotik yapıyla birlikte gelir. Switch sürümü 28 Eylül’de başlayacak ve fiziksel sürümler yalnızca THQ Nordic Store ve gameware.at aracılığıyla edinilebilir.
 
Switch konsoluna özel bir arayüzle geliyor
 
 
 
Klasik rol yapma oyunlarının tam ortasında yer alan ve oyuncuların çok sevdiği Gothic Classic şimdi de Switch konsoluna gelmeye hazırlanıyor. Oyunun bu sürümü, konsola özel geliştirmelerle birlikte gelir. Bu iyileştirmelerle birlikte konsol kullanıcıları hem oyundan üst düzey bir performans hem de konsola özel bir arayüz bekleyebilirler.
 
Gothic Classic, biz oyunculara 50 saatin üzerinde rol yapma oyun deneyimi sunuyor. Karakter odaklı üretim, çok çeşitli silahlar ve büyüler içerir. Ayrıca bize sunulan dünyada çeşitli karakterlerle tanışabilir ve onlardan çeşitli beceriler öğrenebiliriz.
 
Oyunda hareketli bir dünya bizleri bekliyor. İnsanların işe gittiği, yattığı, yemek yediği ve hayatta kalma mücadelesi verdiği bir ortam var.
 
duyuru fragmanı
 
 

kadirli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu