Haber

Travis Scott’ın Yeni Şarkısında Kurtlar Vadisi Jenerik Müziği Kullanıldığı İddia Edildi!

Travis Scott’ın yeni albümünde yer alan Hyaena şarkısında Kurtlar Vadisi jenerik müziğinin sample olarak kullanıldığı iddiası ortalığı karıştırdı! ?

Kylie Jenner’ın iki çocuğunun babası ve eski sevgilisi ünlü rapçi Travis Scott, yeni albümünün yayınlanmasından bu yana gündemde.

Kardashian ailesinden birinin dokunuşuyla dergiyi sevenlerin hayatından asla silinmeyecek bir yeri olan Travis Scott, sadece şarkılarıyla öne çıkan rapçiler arasında yer alıyor, hiç şüphe yok. ! 28 Temmuz’da çıkardığı yeni albümü hem rap severlerin hem de takipçilerin ilgisini çekiyor.

“Anlaşma ne şimdi?” Birazdan duyacağız ama konumuz Kurtlar Vadisi ve Travis Scott ilişkisi ? Şaka değil!

Şöyle ki BPT Müzik’in haberine göre Travis Scott’ın yeni çıkan Utopia albümünün açılış şarkısı “Hyaena”da Kurtlar Vadisi’nin jenerik müziğinin sample olarak kullanıldığı tezi ortaya çıktı…

1. Travis Scott’ın Kurtlar Vadisi jeneriğine benzeyen “Hyaena” şarkısını dinleyeceğiniz videoya geçmeden önce yorumları görmeniz gerekiyor!

2.

3.

4.

5.

O halde karar sizin… Travis Scott ve/veya birlikte çalıştığı kişiler, hayatının bir döneminde Kurtlar Vadisi’ne gelmiş olabilir mi? ? Latife bir kenara, kendinizi dinleyin! Sizce benziyorlar mı?

cobanlarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu