Haber

Bakan Soylu, yerli otomobil TOGG ile Esenler’de yetiştirildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Esenler İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Partiden ayrıldıktan sonra yerli ve milli otomobil TOGG’un koltuğuna oturan Soylu, bir sonraki programı olan Sultangazi İlçe Başkanlığı için yola çıktı.

“HER YAŞ GRUBUNDAN HER İNSANIN OLAĞANÜSTÜ BİR İLİŞKİSİ VARDIR”

TOGG hakkında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ” Tanrıya çok şükür. Allah bugün milletimize gösterdi. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinin ve iradesinin nasıl bir sonuç ortaya koyduğunu görüyoruz. Bu daha başlangıç, Türk Yüzyılında bunun gibi daha çok aracımız olacak. Yeter ki bu milletin istikametinde, bu vatan istikametinde devam etsin. Her yaş grubundan her insanda olağanüstü bir ilgi ve sahiplenme vardır. Diğeri gibi oturmayız, bizimki gibi otururuzO konuştu.

2 AYLIK BEBEĞİYLE TOGG’A SÜRÜYOR

2 aylık bebeğiyle TOGG’a binen Haşim Özkan, ” Evden geldik, içeride öylece oturduk. Tanrı verdi. Baktık, çok güzel. Allah ülkemize daha iyi ve daha verimli üretmeyi nasip etsin inşallah. Tasarımı tamamen bilgisayar özelliği olan çoklu ekrandır. Koltuklar çok güzel, çok rahat. Arka bagaja baktık, çok geniş. O kadar düşünmedim. Hani daha önce de başka araçlara bakıyorduk ama TOGG’un bu kadar güzel olduğunu düşünmemiştim. Daha önce TOGG’u görme fırsatım oldu ama ilk defa bu kadar detaylı görme fırsatım olmadı.dedi.

VATANDAŞLAR TOGG’A YOĞUN İLGİ PAYLAŞTI

Parti önünde yerli ve milli otomobil TOGG’u gören vatandaşlar, fotoğraf çektirmek için kalabalık oluşturdu. Vatandaşlar TOGG’u detaylı inceledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu