Haber

Bu da Oldu: Sivrisinek Isırığı Öldürür

51 yaşındaki İbrahim Kadir Karaoğlanoğlu, Denizli’den Antalya’ya çalışmak için gittiği otelde sivrisinek sokması sonucu fil ayağı hastalığına yakalandı. 9 yıldır hastalıktan kurtulacağı günün hayalini kuran güvenlik görevlisi İbrahim Kadir Karaoğlanoğlu hayatını kaybetti.

Denizli’de yaşayan 51 yaşındaki İbrahim Kadir Karaoğlanoğlu, 9 yıl önce gittiği Antalya’da bir otelde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başladı. Çalıştığı sırada sivrisinek tarafından ısırılan Karaoğlanoğlu için yılların kabusu başladı. Gün geçtikçe vücudu şişen ve fil ayağı hastalığına yakalanan Karaoğlanoğlu’nun hastalığına doktorlar çare bulamadı.

Ayakları şişkin bir halde tamamen yatağa muhtaç hale gelen Karaoğlanoğlu, günden güne etleri çürüdüğü için yerinden kıpırdayamaz hale geldi. Hastalığın mikro cerrahi teknikle tedavi edilebildiğini duyan ancak uygulamanın nasıl uygulanacağı hakkında bilgi bulamayan Karaoğlanoğlu ve ailesi, bir yardım eli ümidiyle yaptıkları davetle gündeme geldi. onlara ulaşacaktı.

Karaoğlanoğlu’nun güzelleşeceği, insanların arasına karışacağı günlerin hasretini dile getirdiği konuşmasından saatler sonra bir anda fenalaştı. Şikayetleri artan güvenlik görevlisi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Teneffüs sırasında acı çeken ve burada entübe edilen Karaoğlanoğlu, doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Karaoğlanoğlu, son yolculuğuna Tavas ilçesine bağlı Hırka Mahallesi’nde uğurlandı.

Oğlunun hastalığının tedavisinin olmadığını ve her gün acı çektiğini belirten baba Akif Karaoğlanoğlu, “Bebeğime sahip çıkamadık, sahip çıkamadık, kaybettik ve çok üzgünüm. . Nereye götürdüysek çözüm bulamadık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu