Teknoloji

MG Cyberster Tanıtıldı: İşte Özellikler!

Bir süredir Türkiye’de aktif olarak hizmet veren İngiliz otomobil üreticisi MG, şunları söyledi: siber” adını verdiği elektrikli spor arabasını tanıttı. Tasarım açısından oldukça etkileyici görünen otomobil, gelecek yıl şu andan itibaren serbest bırakılacak. Peki bu otomobil tüketiciye neler sunacak?

Roadster görünümünde karşımıza çıkan Cyberster, buradan da anlayabileceğiniz üzere iki kişilik ve üstü açık. Agresif bir görünüme sahip olan araç, sivri ve uzun burnunun altında şık bir ızgara barındırıyor. Aslında birçoğunuz ilk bakışta bu arabayı görmek ister. standart bir ferrariİle karşılaştırılabilir.

MG Cyberster Tanıtımı

Aracın burnuna karşı oldukça küçük bir arka kısmı var. Boydan boya bagaj kapağını kapatan ışık çubuğu, ok içinde tasarlanmış aydınlatmalar ile eşleştirilmiştir. Genel görünüm kötü görünmüyor. Araç boyutlarının 4535 mm uzunluk, 1913 mm genişlik ve 1329 mm yükseklik olduğunu belirtmek gerekiyor. MG Siber, 1.850 kg ağırlığındaBir araba olarak görünecektir.

MG, elektrikli roadster’ın iç tasarım manzaralarını paylaşmadı. Uzaktan görebildiğimiz kadarıyla orta konsolda bir dizi kontrol odaklı düğme orada. Bilgi-eğlence ekranı bu düğmelerin üzerine hızlı bir şekilde bindirilmiş olabilir. Muhtemelen düğmeler dokunmatik ekran ve bilgi-eğlence ekranının bir modülü. Aracın gösterge ekranının da tamamen dijital olacağını düşünüyoruz. eğer katlar deri kılıfbenziyor

Bu aracı satın almak isteyen tüketiciler, tek mi çift mi Elektrik motorlu versiyonlardan birini rastgele seçebilecekler. Tek motorlu ve arkadan çekişli versiyon 310 beygir güç sağlayacak. Dört tekerlekten çekiş sağlayan çift motorlu kurum 536 beygir güce sahip olacak. Pil kapasitesiyle ilgili rastgele bir ifade olmadığı için menzille ilgili bir şey söyleyemeyiz.

MG Cyberster için fiyatlandırma bitmiş değil . Aracın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu