Teknoloji

iPhone 16 Pro Modelleri Daha Büyük Ekranlarla Gelebilir!

Apple hayranları bir süredir Eylül ayına odaklanmış durumda. Bunun nedeni, şirketin Eylül ayında bir lansman gerçekleştirmesi ve iPhone 15 ailesini tanıştırmak için Durum böyle olunca iPhone 15 ailesiyle ilgili tartışma kazanının kaynaması şaşırtıcı değil. Ama yeni bir gelişme gerçekten Bu bir sürpriz oldu.

Ekran sektörünün güvenilir sızıntı kaynaklarının ortasında kalan Ross Young, ABD merkezli teknoloji devinin 2024 modeli iPhone modelleri konusunda dikkat çekici bir karar vereceğini söyledi. Young’ın iddiasına göre iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max, iPhone 15 Pro ailesi ile kıyaslanıyor. daha büyük ekrana sahip olacak Ancak boyut olarak, ondalık düzeyde kastediyoruz.

iPhone 16 Pro modelleri 0,2 inç büyüyecek!

*Konsept tasarımı.

Ross Young tarafından yapılan açıklamaya göre iPhone 16 Pro 6.3, iPhone 16 Pro Max ise 6,9 inç ekran boyutuna sahip olacaktır. Buna göre Apple, Pro modellerinin ekran boyutunu 0,2 inç artıracak. Altını çizeyim; Apple, iPhone 15’teki ekran boyutlarına sürpriz gelmezse dokunmayacak.

Şunu da eklemekte fayda var: Ross Young, iPhone 16 ve iPhone 16 Plus (muhtemel model) hakkında hiçbir şey yok söylemedi . Bu iddia sadece Pro modellerini kapsıyorsa Apple, önümüzdeki yıldan itibaren 4 ekran boyutunu tüketicilerle buluşturacak. Böylece tüm tüketiciler en uygun boyutiPhone’u satın alma fırsatına sahip olacaklar.

iPhone 16’daki ekran boyutları şunlar olabilir:

  • iPhone 16: 6.1 inç
  • iPhone 16 Artı: 6.7 inç
  • iPhone 16 Profesyonel: 6,3 inç
  • iPhone 16 Pro Maks: 6,9 inç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu